Ranglijst heren

alg. leeftijdsgroep, Heren
Zob'66
Ranglijst per afstand en slag
donderdag 11 juli 2019

alg. leeftijdsgroep, Heren1-9-2015-11-7-2019
Alleen groepen: SELA, SELB, MAS;  Alleen vereniging: 11-020

25 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
van Mullem Ian

de Gelder Ingmar
Bongers Lucas
de Gelder Duco
Boender Rick
Gulden Stijn
Klaassen Daniël
Klaassen Thomas
96

70
08
10
07
07
08
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
13.55

13.95
18.37
19.12
19.50
19.77
20.61
21.63
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-10-16

30-10-16
13-1-18
14-4-18
12-11-16
12-11-16
13-1-18
14-11-15
Woerden (NED)

Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)

50 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
Meijers Roderik

Siebenheller Daan
de Koning Mart
Eigenraam Jeffrey
Mes Julian
Stam Tristan
van Mullem Ian
Meijer Niels
Blangé Ferry
Troost Boaz
van Es Christiaan
Boender Benjamin
de Gelder Ingmar
de Dobbelaar Ewout
de Gelder Mylan
Munne Pim
Brouwer Jens
Brochard Sven
Leenheer Stefan
de Gelder Tavi
Boet Ruben
Gulden Thijs
van der Kolk Milan
Klaassen Thomas
Boender Rick
van Veen Roan
van Dijk Tim
Bongers Lucas
van Waart Michaël
de Gelder Duco
Gulden Stijn
Boekee Pieter-Bas
Klaassen Dré
Klaassen Daniël
van der Schoor Luuk
Mol Senna
Tanga Joshua
Scheerhoorn Lucièn
Schipper Marcel
van Belle Gio
Boer Andreas
van Schie Christiaan
86

98
02
95
01
99
96
92
83
01
03
04
70
03
04
01
04
03
02
06
03
05
05
06
07
07
03
08
04
10
07
06
56
08
07
07
08
07
08
08
09
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
24.82

25.46
26.64
26.81
26.84
26.96
27.07
27.28
27.47
27.82
27.84
28.02
28.34
28.78
28.97
29.30
29.37
29.47
30.73
32.12
32.36
33.89
33.91
33.99
34.10
35.65
35.70
36.54
37.61
38.34
38.91
39.48
39.99
41.10
41.65
43.33
44.70
45.96
50.52
51.74
58.24
1:01.07
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
24-1-16

17-11-18
13-4-19
19-1-19
3-2-18
21-4-18
17-11-18
24-9-16
16-4-16
19-1-19
17-3-18
19-1-19
13-4-19
9-2-19
13-4-19
11-11-17
16-2-19
15-9-18
19-1-19
23-3-19
20-10-18
19-1-19
16-2-19
17-11-18
6-7-19
6-7-19
15-12-18
6-7-19
19-1-19
6-7-19
6-10-18
16-2-19
22-10-16
9-3-19
30-6-18
6-7-19
6-7-19
2-2-19
6-7-19
6-7-19
6-7-19
6-7-19
Papendrecht (NED)

Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Papendrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Gorinchem (NED)
Oud-Beijerland (NED)
ROZENBURG (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)

100 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
27.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
Meijers Roderik

Siebenheller Daan
van Mullem Ian
de Koning Mart
Meijer Niels
Stam Tristan
Eigenraam Jeffrey
Mes Julian
Blangé Ferry
Troost Boaz
van Es Christiaan
de Gelder Ingmar
Boender Benjamin
de Gelder Mylan
Munne Pim
Brochard Sven
Brouwer Jens
de Dobbelaar Ewout
Leenheer Stefan
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Boet Ruben
Boender Rick
Klaassen Thomas
van der Kolk Milan
Bongers Lucas
van Dijk Tim
van Veen Roan
de Gelder Duco
Gulden Stijn
van Waart Michaël
Klaassen Dré
Boekee Pieter-Bas
Klaassen Daniël
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
de Vos Flynn
Mol Senna
Schipper Marcel
Tanga Joshua
van Belle Gio
Roos Milan
van Schie Christiaan
86

98
96
02
92
99
95
01
83
01
03
70
04
04
01
03
04
03
02
06
05
03
07
06
05
08
03
07
10
07
04
56
06
08
07
07
06
07
08
08
08
08
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
55.75

55.82
58.42
58.55
58.58
58.93
59.27
59.45
59.59
1:00.88
1:02.05
1:02.32
1:02.52
1:03.41
1:03.42
1:04.68
1:08.44
1:09.31
1:10.16
1:10.54
1:14.96
1:17.61
1:19.51
1:21.24
1:21.84
1:21.90
1:23.25
1:23.25
1:23.77
1:25.04
1:25.61
1:29.17
1:31.85
1:33.76
1:38.02
1:43.13
1:43.50
1:44.77
1:52.46
1:54.54
2:00.14
2:06.34
2:35.33
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
50m
50m
50m
25m
50m
50m
50m
22-1-16

24-11-18
6-7-19
31-3-18
1-10-16
3-2-18
23-3-19
27-10-18
22-1-16
19-1-19
24-11-18
6-7-19
9-2-19
30-3-19
3-11-18
22-9-18
9-2-19
9-2-19
27-10-18
25-5-19
9-3-19
13-1-18
2-6-19
21-4-18
12-1-19
16-2-19
9-2-19
23-3-19
1-6-19
1-12-18
27-10-18
30-10-16
9-3-19
16-2-19
10-11-18
29-6-19
29-6-19
29-6-19
29-6-19
13-4-19
29-6-19
29-6-19
29-6-19
Papendrecht (NED)

Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)





















294















94
93
89
72

59
51
27
200 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
Meijers Roderik
Meijer Niels
Mes Julian
van Mullem Ian
Blangé Ferry
de Gelder Ingmar
Eigenraam Jeffrey
Boender Benjamin
Munne Pim
Troost Boaz
van Es Christiaan
Brochard Sven
de Gelder Mylan
de Dobbelaar Ewout
Brouwer Jens
de Gelder Tavi
Leenheer Stefan
Gulden Thijs
Klaassen Thomas
Bongers Lucas
Boender Rick
Boet Ruben
van Dijk Tim
van der Kolk Milan
van Waart Michaël
Klaassen Dré
Boekee Pieter-Bas
Gulden Stijn
van Veen Roan
Klaassen Daniël
Scheerhoorn Lucièn
Tanga Joshua
98

99
02
86
92
01
96
83
70
95
04
01
01
03
03
04
03
04
06
02
05
06
08
07
03
03
05
04
56
06
07
07
08
07
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:06.02

2:08.67
2:09.66
2:11.11
2:12.39
2:13.86
2:15.37
2:15.91
2:21.20
2:22.05
2:22.20
2:22.79
2:24.80
2:24.81
2:26.78
2:27.64
2:38.68
2:39.46
2:40.14
2:41.31
2:46.00
2:50.33
2:58.31
3:01.38
3:01.88
3:05.59
3:10.21
3:12.11
3:13.64
3:15.36
3:18.60
3:19.31
3:22.77
3:32.43
4:00.65
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
1-12-18

24-3-18
16-3-19
22-1-16
12-11-16
30-3-19
15-12-18
21-1-17
2-2-19
15-12-18
16-3-19
12-1-19
15-12-18
24-3-18
29-9-18
26-5-19
16-3-19
6-10-18
26-5-19
16-3-19
23-3-19
1-12-18
13-4-19
13-4-19
6-10-18
16-3-19
2-2-19
21-4-18
28-2-16
23-3-19
16-2-19
16-2-19
13-4-19
13-4-19
13-4-19
Papendrecht (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Gorinchem (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
's-Heerenberg (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)

















329


258
400 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
Blangé Ferry
de Gelder Ingmar
van Mullem Ian
Boender Benjamin
Brochard Sven
Troost Boaz
de Gelder Mylan
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Gulden Stijn
Klaassen Dré
van Veen Roan
Klaassen Thomas
98

99
02
83
70
96
04
03
01
04
06
05
07
56
07
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
4:34.28

4:37.97
4:51.48
5:07.32
5:07.37
5:08.84
5:10.90
5:11.90
5:17.91
5:36.23
6:16.88
6:18.50
6:37.43
6:50.34
6:50.85
7:04.11
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
13-2-16

28-1-17
2-2-19
20-11-16
25-1-19
7-4-18
2-2-19
20-10-18
1-4-17
2-2-19
14-10-18
10-6-17
16-2-19
13-12-15
16-2-19
9-12-17
Oud-Beijerland (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Zwolle (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oosterhout (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Albasserdam (NED)

800 vrije slag

1.

2.
3.
4.
de Gelder Ingmar

van Mullem Ian
Boender Benjamin
Klaassen Dré

70

96
04
56
11-020

11-020
11-020
11-020
10:41.29

11:10.89
11:13.15
13:53.73
25m

25m
50m
25m
27-1-19

14-10-18
26-5-19
5-2-17
Zwolle (NED)

Oosterhout (NED)
Den Haag (NED)
Gouda (NED)



302
1500 vrije slag

1.

2.
3.
de Gelder Ingmar

van Mullem Ian
Boender Benjamin

70

96
04
11-020

11-020
11-020
20:48.53

20:54.39
21:14.31
25m

25m
50m
24-1-19

14-10-18
26-5-19
Zwolle (NED)

Oosterhout (NED)
Den Haag (NED)



319
25 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Eigenraam Jeffrey

van Mullem Ian
Bongers Lucas
de Gelder Duco
Gulden Stijn
Klaassen Daniël
Boender Rick
de Gelder Tavi
Klaassen Thomas
van Veen Roan
Tanga Joshua
Boer Andreas
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
95

96
08
10
07
08
07
06
06
07
08
09
07
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
14.73

15.53
20.30
20.92
21.74
22.65
23.07
23.12
24.55
26.78
28.02
28.23
28.66
30.38
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
23-2-19

23-2-19
30-6-18
6-7-19
1-10-16
30-6-18
1-10-16
18-6-16
3-10-15
3-6-17
30-6-18
6-7-19
3-6-17
3-6-17
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Strijen (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Strijen (NED)
Strijen (NED)

50 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
Siebenheller Daan

Eigenraam Jeffrey
Stam Tristan
de Koning Mart
Meijers Roderik
van Mullem Ian
Mes Julian
Brouwer Jens
Boender Benjamin
Reemst Harmen
Munne Pim
de Gelder Ingmar
van Es Christiaan
Troost Boaz
Brochard Sven
de Gelder Tavi
de Gelder Mylan
Leenheer Stefan
Blangé Ferry
Gulden Thijs
Klaassen Thomas
de Dobbelaar Ewout
Gulden Stijn
van der Kolk Milan
Bongers Lucas
van Veen Roan
Boet Ruben
Boender Rick
van Dijk Tim
van Waart Michaël
Boekee Pieter-Bas
de Gelder Duco
de Vos Flynn
Klaassen Dré
Klaassen Daniël
Scheerhoorn Lucièn
van der Schoor Luuk
Tanga Joshua
98

95
99
02
86
96
01
04
04
87
01
70
03
01
03
06
04
02
83
05
06
03
07
05
08
07
03
07
03
04
06
10
06
56
08
07
07
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
29.54

30.75
31.20
31.30
31.42
31.65
31.99
33.55
33.60
34.23
35.18
35.27
35.28
35.38
36.23
36.41
38.07
38.35
38.45
38.94
39.40
39.71
40.38
40.44
40.84
41.32
41.44
42.42
42.56
43.31
45.86
46.25
48.36
48.76
50.05
52.90
55.17
1:00.32
25m

25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
29-10-16

30-3-19
25-11-18
30-3-19
4-5-18
6-10-18
4-11-17
16-3-19
13-4-19
21-1-17
24-3-18
27-1-19
2-12-17
30-3-19
27-10-18
6-7-19
16-2-19
2-2-19
6-5-17
6-7-19
16-3-19
13-4-19
13-4-19
6-7-19
30-3-19
13-4-19
16-3-19
30-3-19
24-3-18
27-10-18
16-3-19
2-6-19
6-7-19
4-11-17
9-2-19
12-1-19
11-2-17
27-10-18
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Zwolle (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Eindhoven (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)






445













243
100 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
25.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
Siebenheller Daan

de Koning Mart
Eigenraam Jeffrey
Stam Tristan
Meijers Roderik
van Mullem Ian
Mes Julian
Meijer Niels
Brouwer Jens
Boender Benjamin
Reemst Harmen
Munne Pim
Troost Boaz
Blangé Ferry
Brochard Sven
de Gelder Ingmar
van Es Christiaan
de Gelder Mylan
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Leenheer Stefan
Gulden Stijn
Bongers Lucas
Klaassen Thomas
de Dobbelaar Ewout
Boender Rick
van Waart Michaël
van Dijk Tim
van Veen Roan
de Gelder Duco
van der Kolk Milan
Klaassen Dré
Boekee Pieter-Bas
Boet Ruben
Klaassen Daniël
Scheerhoorn Lucièn
van der Schoor Luuk
Tanga Joshua
98

02
95
99
86
96
01
92
04
04
87
01
01
83
03
70
03
04
06
05
02
07
08
06
03
07
04
03
07
10
05
56
06
03
08
07
07
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:02.07

1:05.55
1:07.25
1:07.30
1:07.51
1:07.81
1:10.09
1:10.30
1:12.63
1:13.12
1:13.79
1:14.29
1:14.30
1:14.67
1:15.75
1:15.85
1:17.21
1:20.57
1:22.46
1:23.55
1:23.79
1:25.01
1:25.99
1:26.08
1:30.84
1:30.84
1:32.51
1:33.92
1:35.32
1:36.00
1:37.06
1:37.28
1:38.29
1:39.77
1:45.11
1:48.97
2:00.81
2:08.98
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
9-3-19

6-7-19
9-3-19
31-3-18
31-3-18
23-3-19
6-10-18
12-11-16
23-3-19
6-4-19
20-1-17
6-7-19
11-2-17
21-5-16
29-9-18
16-3-19
22-9-18
6-4-19
9-3-19
9-2-19
16-3-19
1-6-19
9-3-19
24-11-18
20-10-18
9-3-19
20-10-18
16-3-19
16-2-19
2-6-19
20-10-18
20-1-17
16-3-19
20-10-18
9-3-19
12-1-19
10-2-18
12-1-19
Papendrecht (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Leiden (NED)
Dordrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)

200 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
van Mullem Ian
de Koning Mart
Mes Julian
Boender Benjamin
Meijer Niels
Troost Boaz
Reemst Harmen
Eigenraam Jeffrey
Munne Pim
Blangé Ferry
Brochard Sven
Brouwer Jens
van Es Christiaan
Leenheer Stefan
de Gelder Mylan
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
Klaassen Thomas
de Dobbelaar Ewout
van Waart Michaël
van Dijk Tim
van der Kolk Milan
Klaassen Dré
Boet Ruben
98

99
96
02
01
04
92
01
87
95
01
83
03
04
03
02
04
05
06
06
03
04
03
05
56
03
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:18.68

2:25.04
2:28.85
2:30.23
2:35.17
2:37.84
2:38.03
2:40.23
2:40.73
2:41.66
2:42.19
2:44.57
2:46.52
2:50.28
2:55.86
3:02.94
3:03.26
3:03.78
3:05.35
3:05.93
3:10.63
3:21.78
3:22.86
3:27.90
3:29.99
3:37.88
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
17-11-18

11-2-17
29-9-18
4-11-17
23-3-19
23-3-19
11-3-17
18-3-17
14-11-15
15-9-18
23-3-19
6-5-17
3-11-18
12-1-19
21-4-18
23-3-19
12-1-19
6-10-18
17-11-18
17-11-18
12-1-19
15-9-18
3-11-18
6-10-18
22-1-17
21-4-18
Dordrecht (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Alblasserdam (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Eindhoven (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)













314
25 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
van Mullem Ian

Bongers Lucas
Boender Rick
de Gelder Duco
van Veen Roan
Klaassen Daniël
van der Schoor Luuk
Klaassen Thomas
Gulden Stijn
Scheerhoorn Lucièn
96

08
07
10
07
08
07
06
07
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
17.91

22.99
23.62
24.38
25.06
27.80
28.19
29.00
29.44
29.45
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-10-16

17-3-18
11-3-17
6-10-18
11-3-17
21-4-18
11-3-17
5-3-16
16-4-16
11-3-17
Woerden (NED)

Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)

50 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
Meijers Roderik

de Koning Mart
Meijer Niels
Siebenheller Daan
Stam Tristan
Blangé Ferry
Troost Boaz
van Mullem Ian
Reemst Harmen
Brochard Sven
Eigenraam Jeffrey
de Gelder Ingmar
Munne Pim
Leenheer Stefan
Mes Julian
Boender Benjamin
van Es Christiaan
Brouwer Jens
de Gelder Mylan
de Dobbelaar Ewout
van Dijk Tim
Boet Ruben
Klaassen Dré
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Bongers Lucas
Boender Rick
van der Kolk Milan
Klaassen Thomas
van Veen Roan
de Gelder Duco
Boekee Pieter-Bas
Gulden Stijn
Mol Senna
van Waart Michaël
Klaassen Daniël
Scheerhoorn Lucièn
Tanga Joshua
van der Schoor Luuk
van Belle Gio
van Schie Christiaan
86

02
92
98
99
83
01
96
87
03
95
70
01
02
01
04
03
04
04
03
03
03
56
06
05
08
07
05
06
07
10
06
07
07
04
08
07
08
07
08
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
31.51

32.06
32.22
32.90
33.14
33.44
34.21
35.61
35.69
36.17
36.32
37.09
37.38
38.47
38.51
39.04
39.71
40.94
41.50
42.23
42.86
42.90
43.44
43.54
45.89
46.27
46.53
47.02
48.20
48.65
50.50
50.53
50.64
50.80
50.93
55.17
56.08
56.97
57.90
1:01.81
1:03.03
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
21-1-18

13-4-19
30-10-16
12-1-19
2-2-19
23-1-16
14-4-18
20-10-18
20-1-17
22-9-18
12-1-19
25-1-19
20-10-18
2-2-19
12-1-19
18-11-18
7-4-18
2-2-19
6-7-19
19-1-19
19-1-19
20-10-18
19-1-19
2-2-19
12-5-18
6-7-19
6-7-19
2-2-19
30-3-19
6-7-19
6-4-19
6-4-19
27-10-18
6-7-19
6-7-19
6-7-19
13-4-19
12-1-19
30-6-18
6-7-19
6-7-19
Terneuzen (NED)

Papendrecht (NED)
Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Sliedrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Zwolle (NED)
Sliedrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
ROZENBURG (NED)
ROZENBURG (NED)
Sliedrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)

100 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
de Koning Mart

Stam Tristan
Meijer Niels
Siebenheller Daan
Troost Boaz
Blangé Ferry
van Mullem Ian
Reemst Harmen
Munne Pim
Brochard Sven
Eigenraam Jeffrey
Mes Julian
de Gelder Ingmar
Boender Benjamin
Leenheer Stefan
van Es Christiaan
de Gelder Mylan
Brouwer Jens
van Dijk Tim
de Dobbelaar Ewout
Klaassen Dré
de Gelder Tavi
Boet Ruben
Gulden Thijs
Bongers Lucas
Klaassen Thomas
van der Kolk Milan
Boender Rick
Gulden Stijn
van Waart Michaël
de Gelder Duco
van Veen Roan
Boekee Pieter-Bas
Roos Milan
Mol Senna
Scheerhoorn Lucièn
Klaassen Daniël
van der Schoor Luuk
Schipper Marcel
van Belle Gio
02

99
92
98
01
83
96
87
01
03
95
01
70
04
02
03
04
04
03
03
56
06
03
05
08
06
05
07
07
04
10
07
06
08
07
07
08
07
08
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:11.11

1:12.13
1:13.09
1:13.29
1:14.43
1:15.22
1:16.50
1:19.26
1:21.16
1:21.53
1:22.50
1:23.44
1:24.57
1:26.68
1:28.21
1:28.26
1:28.41
1:30.33
1:31.49
1:32.97
1:34.01
1:34.33
1:37.39
1:41.08
1:41.30
1:43.71
1:44.29
1:46.36
1:46.77
1:47.28
1:47.74
1:48.31
1:50.77
1:55.91
1:57.52
2:00.25
2:02.86
2:10.27
2:10.86
2:27.23
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
50m
50m
25m
25m
50m
50m
9-3-19

30-9-17
1-10-16
6-10-18
2-12-17
22-1-16
6-10-18
20-11-16
27-10-18
1-12-18
30-3-19
12-1-19
26-11-17
18-11-18
12-1-19
2-12-17
6-7-19
6-7-19
6-7-19
6-7-19
28-2-16
30-3-19
6-10-18
15-12-18
30-3-19
23-3-19
8-12-18
30-3-19
27-10-18
6-7-19
1-6-19
30-3-19
23-3-19
29-6-19
29-6-19
23-6-18
9-2-19
15-9-18
29-6-19
29-6-19
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
's-Heerenberg (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Giessenburg (NED)
Giessenburg (NED)



































119
114
107


83
58
200 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
Troost Boaz
Blangé Ferry
van Mullem Ian
Brochard Sven
Reemst Harmen
Munne Pim
Mes Julian
Eigenraam Jeffrey
de Gelder Ingmar
Leenheer Stefan
van Es Christiaan
van Dijk Tim
de Gelder Mylan
de Gelder Tavi
de Dobbelaar Ewout
Klaassen Dré
Brouwer Jens
Boet Ruben
Gulden Thijs
van der Kolk Milan
van Waart Michaël
Boekee Pieter-Bas
98

99
02
01
83
96
03
87
01
01
95
70
02
03
03
04
06
03
56
04
03
05
05
04
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:38.81

2:38.95
2:41.18
2:47.60
2:48.63
2:49.32
2:52.28
2:52.66
2:59.98
3:00.32
3:04.38
3:13.26
3:20.51
3:21.28
3:21.69
3:21.75
3:25.34
3:25.89
3:27.04
3:27.53
3:31.57
3:32.68
3:44.17
4:03.98
4:11.14
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
1-12-18

11-3-17
6-10-18
17-11-18
21-1-17
9-2-19
15-9-18
18-12-16
6-10-18
6-10-18
1-12-18
18-12-16
15-9-18
30-9-17
23-3-19
23-3-19
9-2-19
20-1-18
21-1-17
23-3-19
19-1-19
9-2-19
9-2-19
23-3-19
9-2-19
Papendrecht (NED)

Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Rozenburg (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
ROZENBURG (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)

25 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
van Mullem Ian

Reemst Harmen
de Gelder Ingmar
Klaassen Dré
Boender Rick
Gulden Stijn
Klaassen Daniël
Bongers Lucas
Klaassen Thomas
de Gelder Duco
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
96

87
70
56
07
07
08
08
06
10
07
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
14.32

14.66
15.84
19.71
19.83
22.01
22.98
23.17
23.32
23.37
28.82
31.74
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-10-16

30-10-16
30-10-16
30-10-16
11-2-17
11-2-17
12-5-18
3-2-18
14-5-16
9-2-19
13-5-17
11-2-17
Woerden (NED)

Woerden (NED)
Woerden (NED)
Woerden (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)

50 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
7.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
Siebenheller Daan

Meijers Roderik
de Koning Mart
Mes Julian
Eigenraam Jeffrey
Meijer Niels
van Mullem Ian
Stam Tristan
Blangé Ferry
van Es Christiaan
Munne Pim
Boender Benjamin
Troost Boaz
Reemst Harmen
de Gelder Ingmar
Leenheer Stefan
de Gelder Mylan
Brouwer Jens
Brochard Sven
de Dobbelaar Ewout
Klaassen Thomas
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
Boender Rick
Boet Ruben
Klaassen Dré
van der Kolk Milan
van Dijk Tim
van Veen Roan
Gulden Stijn
Bongers Lucas
de Vos Flynn
van Waart Michaël
Boekee Pieter-Bas
Klaassen Daniël
de Gelder Duco
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
Tanga Joshua
98

86
02
01
95
92
96
99
83
03
01
04
01
87
70
02
04
04
03
03
06
05
06
07
03
56
05
03
07
07
08
06
04
06
08
10
07
07
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
26.56

27.65
28.61
28.91
29.62
29.72
29.80
29.80
30.03
30.83
31.30
31.72
32.58
32.91
34.43
34.53
34.71
35.09
35.59
36.09
37.16
37.21
37.27
39.14
39.81
42.22
42.33
42.58
44.37
44.38
45.67
46.14
47.11
48.34
49.17
49.92
53.15
57.54
1:19.75
25m

25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
31-3-18

24-1-16
16-3-19
30-3-19
4-5-19
30-10-16
15-9-18
9-2-19
21-5-16
30-6-18
3-11-18
6-7-19
30-3-19
5-11-16
16-3-19
13-4-19
6-7-19
6-7-19
30-6-18
13-4-19
24-11-18
2-6-18
15-12-18
23-3-19
12-5-18
22-10-16
29-6-19
6-4-19
23-3-19
1-12-18
23-3-19
29-6-19
6-7-19
29-6-19
23-3-19
2-6-19
10-11-18
2-2-19
13-4-19
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Amersfoort (NED)
Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Giessenburg (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Giessenburg (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Giessenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)






425
















214




145




112

97
100 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Siebenheller Daan

de Koning Mart
Mes Julian
Blangé Ferry
Meijer Niels
van Mullem Ian
Stam Tristan
Munne Pim
Boender Benjamin
van Es Christiaan
Troost Boaz
Eigenraam Jeffrey
Brochard Sven
Reemst Harmen
de Dobbelaar Ewout
Klaassen Thomas
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Leenheer Stefan
Boender Rick
Brouwer Jens
de Gelder Mylan
Boet Ruben
Klaassen Dré
van Dijk Tim
Gulden Stijn
van der Kolk Milan
van Waart Michaël
van Veen Roan
Boekee Pieter-Bas
98

02
01
83
92
96
99
01
04
03
01
95
03
87
03
06
06
05
02
07
04
04
03
56
03
07
05
04
07
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:00.38

1:03.33
1:08.49
1:09.05
1:09.37
1:09.90
1:11.03
1:14.32
1:14.38
1:15.15
1:15.41
1:18.75
1:19.54
1:23.78
1:24.88
1:25.76
1:26.58
1:26.81
1:30.14
1:30.66
1:31.31
1:34.89
1:38.31
1:39.51
1:40.34
1:46.94
1:47.34
2:00.84
2:15.53
2:33.26
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
50m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
17-3-18

9-2-19
9-2-19
23-1-16
11-3-17
18-11-18
12-1-19
12-11-17
19-5-19
27-5-18
16-3-19
12-1-19
12-1-19
7-5-16
13-1-18
18-11-18
16-2-19
16-2-19
10-12-16
2-6-19
16-2-19
9-3-19
13-1-18
9-10-16
12-1-19
8-12-18
16-2-19
10-2-18
8-12-18
16-2-19
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Den Haag (NED)
Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Eindhoven (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Vlaardingen (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)










300
291



210
200 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Siebenheller Daan

de Koning Mart
van Mullem Ian
Stam Tristan
Munne Pim
Troost Boaz
Brochard Sven
Boender Benjamin
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
Klaassen Thomas
98

02
96
99
01
01
03
04
05
06
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:15.57

2:30.29
2:40.26
2:47.87
2:49.60
2:49.97
3:00.38
3:06.75
3:20.26
3:31.76
3:40.46
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
23-12-17

2-2-19
19-1-19
28-1-17
19-1-19
19-1-19
19-1-19
19-1-19
2-2-19
2-2-19
19-1-19
Hoofddorp (NED)

Oud-Beijerland (NED)
ROZENBURG (NED)
Oud-Beijerland (NED)
ROZENBURG (NED)
ROZENBURG (NED)
ROZENBURG (NED)
ROZENBURG (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
ROZENBURG (NED)

100 wisselslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
Meijers Roderik

Siebenheller Daan
de Koning Mart
van Mullem Ian
Stam Tristan
Mes Julian
Eigenraam Jeffrey
Munne Pim
Troost Boaz
van Es Christiaan
Reemst Harmen
de Gelder Ingmar
Brochard Sven
Boender Benjamin
Brouwer Jens
de Gelder Mylan
de Gelder Tavi
de Dobbelaar Ewout
Leenheer Stefan
Gulden Thijs
van der Kolk Milan
Klaassen Thomas
van Dijk Tim
Boender Rick
Bongers Lucas
Boet Ruben
Klaassen Dré
de Gelder Duco
Gulden Stijn
van Waart Michaël
Boekee Pieter-Bas
Klaassen Daniël
de Vos Flynn
van Veen Roan
Scheerhoorn Lucièn
van der Schoor Luuk
Tanga Joshua
86

98
02
96
99
01
95
01
01
03
87
70
03
04
04
04
06
03
02
05
05
06
03
07
08
03
56
10
07
04
06
08
06
07
07
07
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:02.71

1:03.50
1:03.68
1:05.64
1:06.58
1:08.38
1:09.15
1:10.10
1:11.27
1:13.28
1:14.20
1:14.44
1:14.88
1:16.45
1:17.50
1:17.73
1:19.72
1:20.27
1:21.43
1:24.63
1:26.14
1:26.65
1:29.35
1:30.60
1:31.83
1:32.39
1:33.00
1:33.68
1:35.24
1:39.68
1:41.02
1:41.89
1:43.26
1:47.54
1:50.19
1:56.84
2:03.52
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
23-1-16

6-10-18
6-7-19
6-7-19
15-6-19
6-7-19
13-4-19
6-7-19
6-7-19
19-5-18
18-2-18
26-1-19
1-12-18
30-6-18
13-4-19
13-4-19
6-7-19
13-4-19
2-2-19
6-7-19
6-7-19
6-7-19
13-4-19
6-4-19
6-4-19
21-4-18
13-2-16
2-6-19
6-4-19
7-4-18
6-4-19
6-4-19
6-7-19
6-10-18
2-2-19
12-5-18
2-2-19
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Enschede (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Alphen a.d. Rijn (NED)
Zwolle (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)

200 wisselslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Siebenheller Daan

de Koning Mart
Stam Tristan
van Mullem Ian
Blangé Ferry
Mes Julian
Troost Boaz
Reemst Harmen
Munne Pim
Brochard Sven
Eigenraam Jeffrey
van Es Christiaan
Boender Benjamin
de Gelder Ingmar
Brouwer Jens
de Dobbelaar Ewout
de Gelder Mylan
Leenheer Stefan
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
Klaassen Thomas
Boender Rick
Bongers Lucas
van Dijk Tim
van der Kolk Milan
Gulden Stijn
Boet Ruben
Klaassen Dré
van Veen Roan
van Waart Michaël
Boekee Pieter-Bas
Klaassen Daniël
98

02
99
96
83
01
01
87
01
03
95
03
04
70
04
03
04
02
05
06
06
07
08
03
05
07
03
56
07
04
06
08
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:19.94

2:21.45
2:25.22
2:26.27
2:32.01
2:35.31
2:35.54
2:40.30
2:40.95
2:44.01
2:44.21
2:46.69
2:46.84
2:52.35
2:55.03
2:56.10
2:58.15
3:00.24
3:03.31
3:11.27
3:13.42
3:13.99
3:15.75
3:18.06
3:18.63
3:19.52
3:23.43
3:26.59
3:27.46
3:38.42
3:41.82
4:00.69
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
2-12-17

9-2-19
15-1-17
6-4-19
16-4-16
9-2-19
11-2-17
21-4-18
20-10-18
3-11-18
23-3-19
4-11-17
3-11-18
22-10-16
9-2-19
9-2-19
9-2-19
6-4-19
12-1-19
19-5-18
12-1-19
2-6-19
2-6-19
9-2-19
12-1-19
13-4-19
4-11-17
20-1-17
13-4-19
17-3-18
12-1-19
8-12-18
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Den Haag en Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)

400 wisselslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
van Mullem Ian
Troost Boaz
Boender Benjamin
Munne Pim
de Gelder Ingmar
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
van Es Christiaan
Klaassen Dré
98

99
02
96
01
04
01
70
06
05
03
56
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
4:57.83

5:13.22
5:13.48
5:26.37
5:32.80
5:56.67
6:08.69
6:09.94
6:26.50
6:28.75
6:50.84
7:21.93
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
17-11-18

14-1-17
24-3-18
16-3-19
16-3-19
17-11-18
10-12-16
5-3-17
18-5-19
16-3-19
18-3-17
20-11-16
Dordrecht (NED)

Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Dordrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Leiden (NED)
Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)










251