Wedstrijden en evenementen

In verband met clubprestatie is deelname aan met rood gemarkeerde wedstrijden verplicht!

Datum Beschrijving Selectie Organisatie Plaats Opst Progr Uitsl
31-08-19 Einde zomervakantie            
07-09-19 Kampeerweekend   ZOB’66 ‘s-Gravendeel/Mookhoek      
14-09-19              
21-09-19 Regiocompetitie deel 1 A   Papendrecht  
22-09-19 NK Estafette limiet KNZB Eindhoven      
28-09-19 Minioren-Junioren Circuit deel 1  gev. min/jun De Geul/ZOB’66 Papendrecht    
05-10-19 Nationale Competitie deel 1 A, B Wiekslag Alblasserdam    
11-10-19 Nieuw talent wedstrijd deel 1 minioren ZOB’66 Oud-Beijerland      
12-10-19 Regiocompetitie deel 2 A   Papendrecht    
19-10-19 Limietdriekamp deel 1 A, B ZOB’66 Oud-Beijerland      
19-10-19 Herfstvakantie            
26-10-19 Herfstvakantie            
26-10-19 Minioren-Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 1 A, B Schotejil/Numansdorp Sliedrecht      
02-11-19 Nationale Competitie deel 2  A, B ZOB’66 Papendrecht      
09-11-19 Regio Minioren Club Meet deel 1  minioren          
16-11-19 Regiokampioenschappen korte baan sessie 1/2 limiet          
17-11-19 Regiokampioenschappen korte baan sessie 3/4 limiet          
23-11-19 Regiokampioenschappen korte baan sessie 5/6 limiet          
24-11-19 Regiokampioenschappen korte baan sessie 7/8 limiet          
30-11-19 Driekamp SZZP deel 1 A, B PCG/SGGO Gorinchem      
07-12-19              
07-12-19 NJJK korte baan limiet KNZB Eindhoven      
14-12-19 Minioren-Junioren Circuit deel 2 gev. min/jun De Lansingh/PCG Papendrecht      
14-12-19 Swim Cup (50m) limiet KNZB Amsterdam      
21-12-19 ONK korte baan limiet KNZB Tilburg      
21-12-19 Kerstvakantie            
28-12-19 Kerstvakantie            
04-01-20 Kerstvakantie            
04-01-20 200 minuten cup 14+ PCG Gorinchem      
11-01-20 Nationale Competitie deel 3 A, B De Lansingh Papendrecht      
18-01-20 Minioren-Junioren Circuit deel 3 gev. min/jun Poseidon’56 Papendrecht      
25-01-20 Minioren-Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 2 A, B DWF Sliedrecht      
01-02-20 Regiocompetitie deel 3 A   Papendrecht      
08-02-20 Regio Minioren Club Meet deel 2 minioren          
15-02-20 Minioren-Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 3  A, B ZOB’66 Oud-Beijerland      
15-02-20 NK Studenten studenten          
22-02-20 Limietdriekamp deel 2 A, B De Geul Papendrecht      
22-02-20 Voorjaarsvakantie            
29-02-20 Voorjaarsvakantie            
07-03-20 Regiocompetitie deel 4 A   Papendrecht      
07-03-20 Speedo Jaargangwedstrijden limiet ZVL-1886 Leiden      
14-03-20 Nationale Competitie deel 4 A, B De Geul Papendrecht      
20-03-20 Schoolzwemkampioenschap   ZOB’66 Oud-Beijerland      
21-03-20 Minioren-Junioren-Jeugd-Senioren circuit deel 4 A, B Stelle/Gooye Oud-Beijerland      
28-03-20 Minioren-Junioren Circuit deel 4 gev. min/jun De Devel Papendrecht      
04-04-20 Driekamp SZZP deel 2 A, B ZPB Barendrecht      
04-04-20 Swim Cup  limiet KNZB Den Haag      
11-04-20 Swim Cup  limiet KNZB Eindhoven      
11-04-20 Paasvakantie            
18-04-20 Meivakantie            
25-04-20 Meivakantie            
02-05-20 Limietdriekamp deel 3 A, B Wiekslag Alblasserdam      
08-05-20 Nieuw talent wedstrijd deel 2 minioren ZOB’66 Oud-Beijerland      
09-05-20 Minioren-Junioren Circuit deel 5 gev. min/jun De Geul/ZOB’66 Papendrecht      
16-05-20 Regiokampioenschappen sessie 1/2 limiet          
17-05-20 Regiokampioenschappen sessie 3/4 limiet          
23-05-20 Regiokampioenschappen sessie 5/6 limiet          
24-05-20 Regiokampioenschappen sessie 7/8 limiet          
30-05-20 Clubuitje            
06-06-20 Regio Minioren Finales limiet          
07-06-20 Regio Minioren Finales limiet          
13-06-20              
13-06-20 NJJK limiet KNZB Eindhoven      
14-06-20 Regio B kampioenschappen limiet          
20-06-20 Driekamp SZZP deel 3 A, B ZOB’66 Oud-Beijerland      
20-06-20 ONK limiet KNZB        
20-06-20 NJK 800/1500m limiet KNZB        
27-06-20 Doetse Kom Bokaal A, B PCG Giessenburg      
28-06-20 Speedo Sportemotion Jaargangfinale limiet Jaargangfinale Dordrecht      
04-07-20 Hoeksche Waards Vooruitgangskampioenschap A, B ZV Strijen Strijen      
11-07-20 Clubdag   ZOB’66 Oud-Beijerland      
18-07-20 Begin zomervakantie            

 

Kalender masters ZOB’66 seizoen 2019-2020

Datum Beschrijving Selectie Organisatie Plaats Opst Uitsl
14-09-19 Nationale Masters Club Meet masters Steenwijk ’34 Steenwijk    
29-09-19 ROM 1 – Masters sprint masters De Geul Papendrecht  
09-11-19 ROM 2 masters De Devel Zwijndrecht    
01-12-19 ROM 3 masters ZVVS Vlaardingen    
25-01-20 ONMK korte baan masters        
23-02-20 ROM 4 masters ZVL-1886 Leiden    
08-03-20 ROM 5 masters   Den Haag    
02-05-20 ONMK masters        

  • 20190409_191047-Copy-300x225
  • 20190409_200801-Copy-300x225
  • 20190409_200919-Copy-300x225
  • 20190409_201109-Copy-768x576
  • 20190409_201413-Copy-150x150
  • 20190409_201611-Copy
  • 20190409_201830-Copy
  • 20190526_114514-Copy-225x300
  • 20190601_141706-768x576
  • 20190706_165555-300x225
  • 20190706_165606-1024x768
  • DSC04542_1607x1070
  • DSC04592_1607x1070
  • DSC04601_1607x1070
  • DSC04603_1607x1070
  • DSC04609_1607x1070
  • DSC04618_1607x1070
  • DSC04622_1607x1070
  • DSCN1537_922x691
  • DSCN1547_922x691
  • DSCN1637_922x691
  • DSCN1697_922x691
  • DSCN1707_922x691
  • DSCN1709_922x691
  • DSCN1718_922x691
  • DSCN1720_922x691
  • DSCN1750_922x691
  • DSCN1752_922x691
  • DSCN1761_922x691
  • DSCN1762_922x691
  • DSCN1772_922x691
  • DSCN1774_922x691
  • DSCN1797_922x691
  • DSCN1801_922x691
  • DSCN1803_922x691
  • DSCN1807_922x691
  • DSCN1814_922x691
  • DSC_0026-Copy-768x512
  • DSC_0040-Copy-150x150
  • DSC_0132-Copy-768x512
  • DSC_0134-Copy-150x150
  • DSC_0173-Copy-768x512
  • DSC_0365-1024x682
  • IMG-20140104-WA0010
  • IMG-20140104-WA0011
  • IMG-20190602-WA0001-150x150
  • IMG-20190602-WA0001-300x169
  • IMG-20190603-WA0001-150x150
  • IMG-20190603-WA0001-197x300