Ranglijst heren

alg. leeftijdsgroep, Heren
Zob'66
Ranglijst per afstand en slag
zondag 13 mei 2018

alg. leeftijdsgroep, Heren1-9-2015-13-5-2018
Alleen groepen: SELA, SELB, MAS, SELC;  Alleen vereniging: 11-020

25 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
van Mullem Ian

de Gelder Ingmar
Bongers Lucas
de Gelder Duco
Boender Rick
Gulden Stijn
Klaassen Daniël
Klaassen Thomas
96

70
08
10
07
07
08
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
13.55

13.95
18.37
19.12
19.50
19.77
20.61
21.63
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-10-16

30-10-16
13-1-18
14-4-18
12-11-16
12-11-16
13-1-18
14-11-15
Woerden (NED)

Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)

50 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
36.
38.
39.
40.
41.
42.
Meijers Roderik

Siebenheller Daan
Mes Julian
Stam Tristan
van der Valk Joey
de Koning Mart
Meijer Niels
Blangé Ferry
van Mullem Ian
van Es Christiaan
Troost Boaz
Troost Joris
Plomp Jesse
Munne Pim
de Gelder Ingmar
de Boed Chris
Boender Benjamin
Brouwer Jens
Leenheer Stefan
de Dobbelaar Ewout
Brochard Sven
Roelink Joris
Boet Ruben
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Klaassen Thomas
de Boed Daniël
van der Kolk Milan
Gerlof Jasper
Boender Rick
van Waart Michaël
van Dijk Tim
Klaassen Dré
Bongers Lucas
Gulden Stijn
Klaassen Daniël
van Veen Roan
van der Schoor Luuk
de Gelder Duco
Boekee Pieter-Bas
van Middelkoop Laurens
Scheerhoorn Lucièn
86

98
01
99
96
02
92
83
96
03
01
01
03
01
70
02
04
04
02
03
03
01
03
06
05
06
05
05
02
07
04
03
56
08
07
08
07
07
10
06
06
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
24.82

25.92
26.84
26.96
27.11
27.15
27.28
27.47
27.49
27.84
28.40
28.81
29.24
29.30
29.56
29.63
30.85
31.57
31.64
32.38
32.41
33.01
33.45
34.97
35.36
35.98
36.63
36.76
38.29
38.43
38.78
39.53
39.99
40.28
40.32
44.24
44.24
44.41
45.51
46.39
47.51
50.44
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
24-1-16

21-4-18
3-2-18
21-4-18
22-1-17
17-2-18
24-9-16
16-4-16
11-11-17
17-3-18
11-11-17
3-2-18
14-4-18
11-11-17
21-1-18
14-4-18
3-2-18
14-4-18
14-10-17
14-4-18
10-2-18
1-10-16
30-9-17
17-2-18
17-2-18
17-2-18
13-5-17
3-2-18
21-1-17
17-2-18
10-2-18
14-10-17
22-10-16
14-4-18
14-4-18
14-4-18
14-4-18
7-4-18
17-3-18
17-3-18
7-4-18
7-4-18
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Den Haag (NED)
Terneuzen (NED)
Dirksland (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Sliedrecht (NED)
Dirksland (NED)
Alblasserdam (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Dirksland (NED)
Dirksland (NED)
Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)

100 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
Meijers Roderik

Siebenheller Daan
de Koning Mart
Meijer Niels
Stam Tristan
Mes Julian
Blangé Ferry
van der Valk Joey
van Mullem Ian
Troost Boaz
van Es Christiaan
Plomp Jesse
Munne Pim
de Gelder Ingmar
Troost Joris
de Boed Chris
Boender Benjamin
Roelink Joris
Leenheer Stefan
de Dobbelaar Ewout
Brouwer Jens
Brochard Sven
de Gelder Tavi
Boet Ruben
Klaassen Thomas
Gulden Thijs
van der Kolk Milan
Gerlof Jasper
van Waart Michaël
Boender Rick
van Dijk Tim
de Boed Daniël
Klaassen Dré
Bongers Lucas
Gulden Stijn
van Veen Roan
Boekee Pieter-Bas
van der Schoor Luuk
Klaassen Daniël
van Middelkoop Laurens
de Gelder Duco
Scheerhoorn Lucièn
86

98
02
92
99
01
83
96
96
01
03
03
01
70
01
02
04
01
02
03
04
03
06
03
06
05
05
02
04
07
03
05
56
08
07
07
06
07
08
06
10
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
55.75

56.31
58.55
58.58
58.93
59.48
59.59
59.91
1:00.58
1:02.19
1:02.21
1:03.35
1:03.84
1:06.00
1:07.15
1:08.13
1:12.05
1:12.48
1:15.33
1:15.44
1:15.92
1:16.91
1:17.29
1:17.61
1:21.24
1:22.05
1:25.77
1:26.04
1:27.61
1:27.89
1:27.94
1:29.11
1:29.17
1:30.04
1:31.22
1:37.51
1:38.58
1:45.56
1:47.06
1:48.16
1:48.56
1:51.51
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
22-1-16

18-11-17
31-3-18
1-10-16
3-2-18
12-5-18
22-1-16
30-1-16
3-2-18
21-4-18
12-11-17
31-3-18
17-2-18
19-1-18
17-2-18
1-4-17
20-1-18
25-3-17
4-11-17
13-1-18
9-9-17
12-11-16
17-3-18
13-1-18
21-4-18
21-4-18
14-4-18
12-11-16
21-4-18
17-3-18
9-9-17
11-2-17
30-10-16
10-2-18
10-2-18
21-4-18
17-3-18
25-11-17
10-2-18
21-4-18
10-2-18
17-3-18
Papendrecht (NED)

Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Terneuzen (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Rozenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Woerden (NED)
Alblasserdam (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)

200 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
Meijers Roderik
de Koning Mart
Meijer Niels
Blangé Ferry
Mes Julian
van Mullem Ian
van der Valk Joey
van Es Christiaan
Plomp Jesse
Munne Pim
Troost Boaz
de Gelder Ingmar
Boender Benjamin
Troost Joris
de Boed Chris
Roelink Joris
Leenheer Stefan
de Dobbelaar Ewout
Brouwer Jens
Brochard Sven
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
Boet Ruben
de Boed Daniël
van der Kolk Milan
van Waart Michaël
Klaassen Dré
Klaassen Thomas
Boender Rick
Gulden Stijn
van Dijk Tim
98

99
86
02
92
83
01
96
96
03
03
01
01
70
04
01
02
01
02
03
04
03
05
06
03
05
05
04
56
06
07
07
03
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:06.59

2:08.67
2:11.11
2:12.33
2:12.39
2:15.91
2:17.27
2:18.04
2:21.08
2:24.81
2:25.70
2:26.24
2:26.42
2:29.67
2:33.02
2:35.26
2:39.80
2:42.24
2:44.20
2:46.86
2:48.52
2:49.63
2:51.52
2:55.05
3:07.36
3:08.62
3:11.29
3:12.11
3:13.64
3:15.72
3:22.32
3:23.12
3:31.85
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
15-1-17

24-3-18
22-1-16
17-3-18
12-11-16
21-1-17
14-4-18
14-4-18
18-2-17
24-3-18
17-2-18
31-3-18
31-3-18
18-12-16
21-4-18
30-9-17
18-2-17
30-9-17
17-3-18
17-3-18
21-4-18
6-5-17
21-4-18
21-4-18
28-1-17
24-3-18
21-4-18
21-4-18
28-2-16
2-12-17
2-12-17
2-12-17
11-3-17
Den Haag (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Maastricht (NED)
Dirksland (NED)
Dirksland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
's-Heerenberg (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)

400 vrije slag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
Blangé Ferry
van Mullem Ian
Troost Boaz
de Gelder Ingmar
Boender Benjamin
Gulden Thijs
Brochard Sven
Klaassen Dré
Klaassen Thomas
98

99
02
83
96
01
70
04
05
03
56
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
4:34.28

4:37.97
4:56.12
5:07.32
5:08.84
5:17.91
5:27.50
5:34.71
6:18.50
6:40.99
6:50.34
7:04.11
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
13-2-16

28-1-17
14-10-17
20-11-16
7-4-18
1-4-17
19-1-18
7-4-18
10-6-17
13-2-16
13-12-15
9-12-17
Oud-Beijerland (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Gorinchem (NED)
Terneuzen (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Albasserdam (NED)

800 vrije slag

1.

2.
3.
van Mullem Ian

de Gelder Ingmar
Klaassen Dré

96

70
56
11-020

11-020
11-020
11:23.61

11:41.99
13:53.73
25m

25m
25m
5-2-17

16-12-17
5-2-17
Gouda (NED)

Vlaardingen (NED)
Gouda (NED)
1500 vrije slag

1.de Gelder Ingmar

7011-02022:19.6025m4-3-18Sassenheim (NED)
25 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Gulden Stijn

de Gelder Duco
Boender Rick
de Gelder Tavi
Bongers Lucas
Klaassen Daniël
Klaassen Thomas
van Veen Roan
van Middelkoop Laurens
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
07

10
07
06
08
08
06
07
06
07
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
21.74

22.56
23.07
23.12
24.00
24.35
24.55
26.78
27.71
28.66
30.38
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
1-10-16

14-4-18
1-10-16
18-6-16
1-10-16
30-9-17
3-10-15
3-6-17
18-6-16
3-6-17
3-6-17
Oud-Beijerland (NED)

Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Strijen (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Strijen (NED)
Strijen (NED)

50 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
Siebenheller Daan

Meijers Roderik
Stam Tristan
Mes Julian
de Koning Mart
van Mullem Ian
van der Valk Joey
Plomp Jesse
Brouwer Jens
Reemst Harmen
Munne Pim
van Es Christiaan
Troost Joris
Troost Boaz
de Boed Chris
de Gelder Ingmar
Roelink Joris
Boender Benjamin
Brochard Sven
Blangé Ferry
Leenheer Stefan
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
Klaassen Thomas
Gerlof Jasper
Boet Ruben
de Dobbelaar Ewout
van Dijk Tim
van der Kolk Milan
van Waart Michaël
Gulden Stijn
Boender Rick
Bongers Lucas
de Boed Daniël
Klaassen Dré
Klaassen Daniël
van Veen Roan
de Gelder Duco
van der Schoor Luuk
van Middelkoop Laurens
Scheerhoorn Lucièn
Boekee Pieter-Bas
98

86
99
01
02
96
96
03
04
87
01
03
01
01
02
70
01
04
03
83
02
05
06
06
02
03
03
03
05
04
07
07
08
05
56
08
07
10
07
06
07
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
29.54

31.42
31.81
31.99
32.21
32.54
33.65
33.85
34.19
34.23
35.18
35.28
35.43
35.49
36.02
37.03
37.56
38.06
38.22
38.45
38.48
40.11
40.91
41.19
41.63
42.41
42.48
42.56
43.52
44.10
44.34
44.54
45.64
45.99
48.76
51.37
51.62
53.02
55.17
55.85
58.64
58.78
25m

50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
29-10-16

4-5-18
28-10-17
4-11-17
10-2-18
7-4-18
30-1-16
21-4-18
17-3-18
21-1-17
24-3-18
2-12-17
11-3-17
2-12-17
7-4-18
18-2-18
3-6-17
17-3-18
10-2-18
6-5-17
4-11-17
7-4-18
31-3-18
31-3-18
5-11-16
24-3-18
9-9-17
24-3-18
10-2-18
24-3-18
9-9-17
31-3-18
3-2-18
24-3-18
4-11-17
3-2-18
9-9-17
25-11-17
11-2-17
21-10-17
9-9-17
30-9-17
Papendrecht (NED)

Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Alphen a.d. Rijn (NED)
Strijen (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Eindhoven (NED)
Sliedrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Alblasserdam (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)



447

















244
100 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
Meijers Roderik
de Koning Mart
van Mullem Ian
Meijer Niels
Mes Julian
Reemst Harmen
Troost Boaz
Blangé Ferry
Munne Pim
van der Valk Joey
Troost Joris
Roelink Joris
Plomp Jesse
van Es Christiaan
Brouwer Jens
de Boed Chris
Boender Benjamin
de Gelder Ingmar
Brochard Sven
Gulden Thijs
Leenheer Stefan
Klaassen Thomas
de Gelder Tavi
de Dobbelaar Ewout
van Dijk Tim
Gerlof Jasper
Bongers Lucas
van Waart Michaël
Boender Rick
Klaassen Dré
van der Kolk Milan
Gulden Stijn
de Boed Daniël
Boet Ruben
van Veen Roan
Klaassen Daniël
van Middelkoop Laurens
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
de Gelder Duco
98

99
86
02
96
92
01
87
01
83
01
96
01
01
03
03
04
02
04
70
03
05
02
06
06
03
03
02
08
04
07
56
05
07
05
03
07
08
06
07
07
10
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:03.95

1:07.30
1:07.51
1:08.38
1:09.29
1:10.30
1:10.91
1:13.79
1:14.30
1:14.67
1:14.99
1:15.69
1:16.73
1:17.44
1:17.84
1:17.99
1:18.10
1:20.75
1:20.77
1:23.66
1:23.70
1:28.59
1:28.93
1:30.82
1:32.31
1:32.41
1:34.33
1:35.06
1:35.21
1:35.26
1:35.91
1:37.28
1:37.33
1:37.47
1:40.87
1:42.76
1:44.80
1:54.69
1:58.23
2:00.81
2:05.61
2:06.31
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
17-3-18

31-3-18
31-3-18
3-2-18
19-1-18
12-11-16
21-4-18
20-1-17
11-2-17
21-5-16
24-3-18
18-6-16
11-3-17
3-6-17
12-5-18
3-2-18
17-2-18
3-2-18
12-5-18
9-10-16
12-5-18
17-2-18
11-2-17
3-2-18
3-2-18
21-4-18
12-5-18
11-2-17
7-4-18
12-5-18
3-2-18
20-1-17
10-6-17
3-2-18
11-3-17
24-3-18
3-2-18
16-9-17
3-2-18
10-2-18
10-2-18
16-9-17
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Terneuzen (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Gorinchem (NED)
Strijen (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Vlaardingen (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Dordrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)

200 rugslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
van Mullem Ian
Meijer Niels
Mes Julian
Troost Boaz
Reemst Harmen
Munne Pim
Blangé Ferry
van der Valk Joey
Troost Joris
Plomp Jesse
van Es Christiaan
Roelink Joris
de Boed Chris
Brouwer Jens
Brochard Sven
de Dobbelaar Ewout
Gulden Thijs
Leenheer Stefan
van Dijk Tim
Klaassen Dré
Boet Ruben
van Waart Michaël
de Boed Daniël
van der Kolk Milan
98

99
02
96
92
01
01
87
01
83
96
01
03
03
01
02
04
03
03
05
02
03
56
03
04
05
05
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:20.55

2:25.04
2:30.23
2:32.06
2:38.03
2:39.36
2:40.23
2:40.73
2:42.89
2:44.57
2:45.52
2:47.59
2:52.64
2:55.86
2:58.76
3:04.07
3:05.97
3:10.21
3:11.08
3:13.13
3:15.04
3:23.07
3:29.99
3:37.88
3:42.11
3:49.98
3:52.90
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
7-1-17

11-2-17
4-11-17
21-10-17
11-3-17
21-10-17
18-3-17
14-11-15
3-2-18
6-5-17
14-11-15
3-2-18
21-4-18
21-4-18
10-12-16
21-4-18
18-3-17
31-10-15
21-4-18
4-11-17
21-4-18
21-4-18
22-1-17
21-4-18
22-10-16
26-11-16
26-11-16
Den Haag (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Eindhoven (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Alblasserdam (NED)











314
25 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
van Mullem Ian

Bongers Lucas
Boender Rick
van Veen Roan
de Gelder Duco
Klaassen Daniël
van der Schoor Luuk
Klaassen Thomas
Gulden Stijn
Scheerhoorn Lucièn
96

08
07
07
10
08
07
06
07
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
17.91

22.99
23.62
25.06
25.48
27.80
28.19
29.00
29.44
29.45
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-10-16

17-3-18
11-3-17
11-3-17
17-3-18
21-4-18
11-3-17
5-3-16
16-4-16
11-3-17
Woerden (NED)

Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)

50 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
Meijers Roderik

Meijer Niels
Siebenheller Daan
de Koning Mart
Blangé Ferry
Stam Tristan
van der Valk Joey
Troost Boaz
Reemst Harmen
van Mullem Ian
de Gelder Ingmar
Munne Pim
Mes Julian
van Es Christiaan
Troost Joris
Leenheer Stefan
Roelink Joris
de Boed Chris
Boender Benjamin
Plomp Jesse
Brochard Sven
Boet Ruben
Klaassen Dré
Brouwer Jens
de Dobbelaar Ewout
van Dijk Tim
Gulden Thijs
de Gelder Tavi
van der Kolk Milan
Gerlof Jasper
Boender Rick
Klaassen Thomas
de Boed Daniël
Gulden Stijn
van Waart Michaël
Bongers Lucas
van Veen Roan
Boekee Pieter-Bas
de Gelder Duco
Scheerhoorn Lucièn
van Middelkoop Laurens
Klaassen Daniël
van der Schoor Luuk
86

92
98
02
83
99
96
01
87
96
70
01
01
03
01
02
01
02
04
03
03
03
56
04
03
03
05
06
05
02
07
06
05
07
04
08
07
06
10
07
06
08
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
31.51

32.22
32.96
33.17
33.44
33.58
34.08
34.21
35.69
36.37
37.71
37.86
38.75
39.71
40.06
40.14
41.12
42.22
42.42
42.64
43.38
43.39
43.62
43.63
44.40
44.62
45.89
46.40
48.08
48.48
49.08
51.50
51.76
51.77
52.17
52.62
54.56
56.16
56.67
58.25
59.59
59.75
1:02.08
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
21-1-18

30-10-16
28-10-17
7-4-18
23-1-16
14-10-17
23-1-16
14-4-18
20-1-17
28-10-17
20-1-17
28-10-17
14-4-18
7-4-18
13-1-18
7-4-18
18-2-17
20-1-18
21-4-18
7-4-18
28-1-17
20-1-18
28-2-16
20-1-18
20-1-18
7-4-18
12-5-18
21-4-18
12-5-18
28-1-17
3-2-18
3-2-18
20-1-18
17-3-18
7-4-18
13-1-18
30-9-17
12-5-18
25-11-17
12-5-18
7-4-18
12-5-18
7-4-18
Terneuzen (NED)

Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Rozenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Rozenburg (NED)
's-Heerenberg (NED)
Rozenburg (NED)
Rozenburg (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Rozenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)

100 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
Stam Tristan

Meijer Niels
Siebenheller Daan
Troost Boaz
de Koning Mart
Blangé Ferry
van der Valk Joey
van Mullem Ian
Reemst Harmen
Munne Pim
de Gelder Ingmar
Mes Julian
Troost Joris
van Es Christiaan
Leenheer Stefan
Roelink Joris
Plomp Jesse
Klaassen Dré
van Dijk Tim
de Boed Chris
Boender Benjamin
de Dobbelaar Ewout
Brochard Sven
Brouwer Jens
Boet Ruben
de Gelder Tavi
Gulden Thijs
Gerlof Jasper
van der Kolk Milan
Boender Rick
Klaassen Thomas
Gulden Stijn
de Boed Daniël
Bongers Lucas
van Veen Roan
van Waart Michaël
de Gelder Duco
Scheerhoorn Lucièn
Boekee Pieter-Bas
van Middelkoop Laurens
99

92
98
01
02
83
96
96
87
01
70
01
01
03
02
01
03
56
03
02
04
03
03
04
03
06
05
02
05
07
06
07
05
08
07
04
10
07
06
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:12.13

1:13.09
1:13.41
1:14.43
1:15.02
1:15.22
1:16.61
1:17.98
1:19.26
1:23.23
1:24.57
1:26.01
1:26.25
1:28.26
1:29.67
1:30.47
1:31.23
1:34.01
1:36.28
1:36.58
1:36.85
1:36.92
1:37.26
1:37.79
1:40.11
1:40.22
1:43.44
1:43.89
1:46.64
1:46.88
1:50.61
1:51.95
1:53.27
1:55.05
1:55.72
1:56.20
2:02.02
2:02.86
2:03.25
2:05.96
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-9-17

1-10-16
15-1-17
2-12-17
4-11-17
22-1-16
8-10-16
4-11-17
20-11-16
9-9-17
26-11-17
13-1-18
13-1-18
2-12-17
17-3-18
11-3-17
26-11-17
28-2-16
17-3-18
14-11-15
31-3-18
14-4-18
25-3-17
31-3-18
11-3-17
31-3-18
13-1-18
21-1-17
9-9-17
17-3-18
31-3-18
17-3-18
25-3-17
21-10-17
17-3-18
13-1-18
9-12-17
17-3-18
17-3-18
30-9-17
Papendrecht (NED)

Oud-Beijerland (NED)
Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
's-Heerenberg (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Albasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)

200 schoolslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
14.
16.
17.
18.
19.
19.
21.
22.
23.
Stam Tristan

Siebenheller Daan
de Koning Mart
Blangé Ferry
Troost Boaz
van Mullem Ian
van der Valk Joey
Reemst Harmen
Munne Pim
Mes Julian
Troost Joris
de Gelder Ingmar
van Es Christiaan
Roelink Joris
Leenheer Stefan
de Dobbelaar Ewout
Brochard Sven
Klaassen Dré
Plomp Jesse
van Dijk Tim
de Boed Chris
Boet Ruben
Gulden Thijs
99

98
02
83
01
96
96
87
01
01
01
70
03
01
02
03
03
56
03
03
02
03
05
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:38.95

2:40.86
2:47.03
2:48.63
2:49.15
2:50.57
2:51.71
2:52.66
3:05.74
3:09.62
3:13.07
3:13.26
3:21.28
3:22.01
3:22.01
3:25.89
3:26.57
3:27.04
3:33.48
3:33.48
3:35.94
3:36.26
3:39.99
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
11-3-17

3-2-18
11-11-17
21-1-17
20-1-18
3-2-18
16-1-16
18-12-16
17-3-18
17-3-18
11-3-17
18-12-16
30-9-17
1-10-16
4-2-17
20-1-18
17-9-16
21-1-17
30-9-17
30-9-17
12-3-16
20-1-18
20-1-18
Gorinchem (NED)

Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Maastricht (NED)
Rozenburg (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Gorinchem (NED)
Rozenburg (NED)
Alblasserdam (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Rozenburg (NED)
Rozenburg (NED)

25 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
van Mullem Ian

Reemst Harmen
de Gelder Ingmar
Klaassen Dré
Boender Rick
Gulden Stijn
Klaassen Daniël
Bongers Lucas
Klaassen Thomas
de Gelder Duco
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
96

87
70
56
07
07
08
08
06
10
07
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
14.32

14.66
15.84
19.71
19.83
22.01
22.98
23.17
23.32
26.57
28.82
31.74
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
30-10-16

30-10-16
30-10-16
30-10-16
11-2-17
11-2-17
12-5-18
3-2-18
14-5-16
12-5-18
13-5-17
11-2-17
Woerden (NED)

Woerden (NED)
Woerden (NED)
Woerden (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)

50 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
17.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
Siebenheller Daan

Meijers Roderik
de Koning Mart
van der Valk Joey
Meijer Niels
Mes Julian
Blangé Ferry
van Mullem Ian
van Es Christiaan
Stam Tristan
Munne Pim
Reemst Harmen
Troost Boaz
Plomp Jesse
Troost Joris
Roelink Joris
de Boed Chris
Boender Benjamin
de Gelder Ingmar
Brochard Sven
Leenheer Stefan
Brouwer Jens
Gulden Thijs
Boet Ruben
de Dobbelaar Ewout
de Gelder Tavi
Klaassen Thomas
Klaassen Dré
van der Kolk Milan
Boender Rick
van Dijk Tim
de Boed Daniël
Gerlof Jasper
Gulden Stijn
van Waart Michaël
Klaassen Daniël
Bongers Lucas
van der Schoor Luuk
van Middelkoop Laurens
van Veen Roan
Boekee Pieter-Bas
Scheerhoorn Lucièn
de Gelder Duco
98

86
02
96
92
01
83
96
03
99
01
87
01
03
01
01
02
04
70
03
02
04
05
03
03
06
06
56
05
07
03
05
02
07
04
08
08
07
06
07
06
07
10
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
26.56

27.65
29.11
29.65
29.72
29.93
30.03
30.40
30.92
30.99
31.40
32.91
33.20
33.28
34.49
34.60
34.92
34.92
35.72
35.78
35.97
39.09
39.16
39.81
40.44
41.10
42.03
42.22
43.24
43.36
45.40
45.53
46.96
51.11
52.51
55.88
56.60
56.67
56.73
57.52
57.55
1:02.86
1:09.48
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
31-3-18

24-1-16
18-11-17
22-1-17
30-10-16
31-3-18
21-5-16
12-5-18
24-2-18
24-3-18
18-11-17
5-11-16
25-3-17
12-5-18
25-3-17
25-3-17
31-3-18
12-5-18
5-3-17
12-5-18
21-10-17
14-4-18
3-2-18
12-5-18
13-1-18
14-4-18
7-4-18
22-10-16
14-4-18
7-4-18
12-5-18
14-4-18
8-10-16
2-12-17
24-3-18
7-4-18
7-4-18
7-4-18
21-4-18
21-4-18
7-4-18
7-4-18
9-12-17
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Dordrecht (NED)
Maastricht (NED)
Woerden (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Leiden (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Dirksland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Albasserdam (NED)










381
100 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Siebenheller Daan

de Koning Mart
Blangé Ferry
Meijer Niels
van Mullem Ian
van der Valk Joey
Mes Julian
Stam Tristan
Munne Pim
van Es Christiaan
Troost Boaz
Troost Joris
Roelink Joris
Brochard Sven
Reemst Harmen
de Dobbelaar Ewout
Boender Benjamin
Plomp Jesse
Leenheer Stefan
Gulden Thijs
Brouwer Jens
de Boed Chris
Boet Ruben
Klaassen Dré
Klaassen Thomas
Gerlof Jasper
van der Kolk Milan
de Boed Daniël
de Gelder Tavi
Boender Rick
van Waart Michaël
Gulden Stijn
98

02
83
92
96
96
01
99
01
03
01
01
01
03
87
03
04
03
02
05
04
02
03
56
06
02
05
05
06
07
04
07
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:00.38

1:05.30
1:09.05
1:09.37
1:10.28
1:12.16
1:13.22
1:13.66
1:14.32
1:15.25
1:16.06
1:22.28
1:22.41
1:23.77
1:23.78
1:24.88
1:26.47
1:26.72
1:30.14
1:35.06
1:35.42
1:35.43
1:38.31
1:39.51
1:47.47
1:47.82
1:48.08
1:50.85
1:51.09
1:53.33
2:00.84
2:03.02
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
50m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
17-3-18

12-11-17
23-1-16
11-3-17
17-3-18
21-1-17
30-9-17
17-3-18
12-11-17
12-11-17
10-12-16
30-9-17
30-9-17
12-11-17
7-5-16
13-1-18
31-3-18
10-2-18
10-12-16
31-3-18
31-3-18
12-11-16
13-1-18
9-10-16
9-12-17
12-11-16
10-2-18
10-2-18
4-3-18
28-10-17
10-2-18
28-10-17
Papendrecht (NED)

Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Den Haag (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Den Haag (NED)
Eindhoven (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Papendrecht (NED)
Vlaardingen (NED)
Albasserdam (NED)
Gorinchem (NED)
Alblasserdam (NED)
Alblasserdam (NED)
Sassenheim (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
















210
200 vlinderslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Siebenheller Daan

de Koning Mart
Stam Tristan
van Mullem Ian
Troost Boaz
Munne Pim
Brochard Sven
de Boed Chris
98

02
99
96
01
01
03
02
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:15.57

2:36.31
2:47.87
2:48.06
3:01.35
3:04.69
3:20.14
3:57.08
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
23-12-17

18-11-17
28-1-17
20-1-18
28-1-17
28-1-17
28-1-17
23-4-16
Hoofddorp (NED)

Dordrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Terneuzen (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Alblasserdam (NED)

100 wisselslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
Meijers Roderik

Siebenheller Daan
de Koning Mart
Stam Tristan
van Mullem Ian
van der Valk Joey
Mes Julian
Troost Boaz
Munne Pim
van Es Christiaan
Reemst Harmen
Plomp Jesse
Troost Joris
de Gelder Ingmar
de Boed Chris
Leenheer Stefan
Brouwer Jens
Brochard Sven
Gulden Thijs
de Dobbelaar Ewout
Roelink Joris
Boender Benjamin
de Gelder Tavi
Boet Ruben
van der Kolk Milan
Klaassen Dré
Boender Rick
van Dijk Tim
Klaassen Thomas
Gerlof Jasper
de Boed Daniël
van Waart Michaël
Bongers Lucas
Gulden Stijn
Boekee Pieter-Bas
Klaassen Daniël
de Gelder Duco
van Veen Roan
van der Schoor Luuk
Scheerhoorn Lucièn
van Middelkoop Laurens
86

98
02
99
96
96
01
01
01
03
87
03
01
70
02
02
04
03
05
03
01
04
06
03
05
56
07
03
06
02
05
04
08
07
06
08
10
07
07
07
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
1:02.71

1:04.89
1:06.11
1:07.19
1:08.35
1:08.87
1:10.25
1:11.57
1:13.33
1:13.47
1:14.20
1:15.82
1:16.82
1:17.15
1:20.80
1:22.20
1:23.50
1:23.92
1:24.75
1:25.39
1:25.78
1:26.19
1:28.18
1:32.39
1:32.97
1:33.00
1:33.79
1:33.97
1:34.20
1:34.60
1:37.71
1:39.68
1:41.32
1:42.16
1:52.38
1:53.77
1:54.81
1:55.32
1:56.84
2:00.03
2:02.84
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
23-1-16

29-10-16
21-4-18
28-10-17
30-9-17
23-1-16
7-4-18
8-4-17
7-4-18
9-12-17
18-2-18
9-12-17
8-4-17
21-1-17
7-4-18
8-4-17
30-9-17
6-5-17
12-5-18
21-4-18
16-4-16
23-9-17
12-5-18
21-4-18
12-5-18
13-2-16
12-5-18
7-4-18
7-4-18
5-11-16
7-4-18
7-4-18
21-4-18
12-5-18
7-4-18
10-2-18
21-4-18
13-1-18
12-5-18
12-5-18
13-1-18
Papendrecht (NED)

Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Albasserdam (NED)
Alphen a.d. Rijn (NED)
Albasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Maastricht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Papendrecht (NED)

200 wisselslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
van Mullem Ian
Blangé Ferry
Troost Boaz
van der Valk Joey
Mes Julian
Reemst Harmen
Munne Pim
van Es Christiaan
Troost Joris
de Gelder Ingmar
Plomp Jesse
Brochard Sven
Boender Benjamin
Leenheer Stefan
Gulden Thijs
de Dobbelaar Ewout
de Boed Chris
Brouwer Jens
Boet Ruben
Gerlof Jasper
Klaassen Dré
van der Kolk Milan
Boender Rick
Klaassen Thomas
van Waart Michaël
de Boed Daniël
van Dijk Tim
Gulden Stijn
de Gelder Tavi
98

99
02
96
83
01
96
01
87
01
03
01
70
03
03
04
02
05
03
02
04
03
02
56
05
07
06
04
05
03
07
06
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
2:19.94

2:25.22
2:27.50
2:28.62
2:32.01
2:35.54
2:37.70
2:39.83
2:40.30
2:41.70
2:46.69
2:51.98
2:52.35
2:55.73
2:57.80
2:59.33
3:03.89
3:10.57
3:10.82
3:11.64
3:13.71
3:23.43
3:25.80
3:26.59
3:28.07
3:34.69
3:36.90
3:38.42
3:41.61
3:45.97
3:54.69
4:01.35
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
2-12-17

15-1-17
3-2-18
21-4-18
16-4-16
11-2-17
1-10-16
13-1-18
21-4-18
13-1-18
4-11-17
13-1-18
22-10-16
3-2-18
3-2-18
17-3-18
3-2-18
17-3-18
14-10-17
12-3-16
17-3-18
4-11-17
11-2-17
20-1-17
17-3-18
9-12-17
6-5-17
17-3-18
14-10-17
12-11-16
9-12-17
6-5-17
Papendrecht (NED)

Den Haag (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Maastricht (NED)
Papendrecht (NED)
Albasserdam (NED)
Alblasserdam (NED)
Papendrecht (NED)
Sliedrecht (NED)
Gorinchem (NED)
Albasserdam (NED)
Alblasserdam (NED)

400 wisselslag

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Siebenheller Daan

Stam Tristan
de Koning Mart
van Mullem Ian
Troost Boaz
Munne Pim
de Gelder Ingmar
Troost Joris
Gulden Thijs
van Es Christiaan
de Gelder Tavi
Klaassen Dré
98

99
02
96
01
01
70
01
05
03
06
56
11-020

11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
11-020
5:01.22

5:13.22
5:13.48
5:35.95
5:38.00
6:08.69
6:09.94
6:19.48
6:46.53
6:50.84
7:12.92
7:21.93
25m

25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
25m
17-12-16

14-1-17
24-3-18
24-3-18
8-4-17
10-12-16
5-3-17
10-12-16
24-3-18
18-3-17
4-3-18
20-11-16
Papendrecht (NED)

Den Haag (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Papendrecht (NED)
Barendrecht (NED)
Leiden (NED)
Barendrecht (NED)
Oud-Beijerland (NED)
Alblasserdam (NED)
Sassenheim (NED)
Papendrecht (NED)