Wedstrijden en evenementen

In verband met clubprestatie is deelname aan met rood gemarkeerde wedstrijden verplicht!

Datum Beschrijving Selectie Organisatie Plaats Opst Progr Uitsl
25-08-18 Einde zomervakantie            
01-09-18              
08-09-18 Haringvlietoversteek 14+   Stellendam      
15-09-18 Limietdriekamp deel 1 A, B, C De Geul Papendrecht      
22-09-18 Minioren-Junioren #1 gev. min/jun Poseidon’56/Lansingh Papendrecht      
23-09-18 NK Estafette Senioren limiet KNZB Eindhoven      
29-09-18 Regiocompetitie deel 1 A  Geul/Duck/Kempvis Papendrecht      
29-09-18 Nationale Miniorendag op uitnodiging KNZB Eindhoven      
30-09-18 NK Estafette Minioren-Junioren limiet KNZB Eindhoven      
06-10-18 Nationale Competitie #1 A, B BBZ Papendrecht      
13-10-18              
20-10-18 Junioren-Jeugd-Senioren #1 A, B Schotejil Sliedrecht      
27-10-18 Driekamp SZZP deel 1 A, B, C ZOB’66 Oud-Beijerland      
30-10-18 Nieuw talent wedstrijd deel 1 minioren ZOB’66 Oud-Beijerland      
03-11-18 Junioren-Jeugd-Senioren #2 A, B DWF Sliedrecht      
10-11-18 Regio Minioren Club Meet minioren   Dordrecht      
17-11-18 Regiokampioenschappen korte baan sessie 1+2 limiet    Dordrecht      
18-11-18 Regiokampioenschappen korte baan sessie 3+4 limiet    Dordrecht      
24-11-18 Regiokampioenschappen korte baan sessie 5+6 limiet  ZOB’66 (sessie 5)  Dordrecht      
25-11-18 Regiokampioenschappen korte baan sessie 7+8 limiet    Dordrecht      
01-12-18 Regiocompetitie deel 2 A  Geul/Poseidon/Rotterdam S. Papendrecht      
08-12-18 Minioren-Junioren #2 gev. min/jun De Geul/ZOB’66 Papendrecht      
15-12-18 Driekamp SZZP deel 2 A, B, C SGGO/PCG Gorinchem      
15-12-18 Monsterestafette A De Geul Papendrecht      
15-12-18 NJJK korte baan limiet KNZB Eindhoven      
22-12-18 ONK korte baan limiet KNZB Tilburg      
22-12-18 Kerstvakantie            
29-12-18 Kerstvakantie            
05-01-19 Kerstvakantie            
05-01-19 200 minuten cup 14+ PCG Gorinchem      
12-01-19 Nationale Competitie #2 A, B De Geul Papendrecht      
19-01-19 Junioren-Jeugd-Senioren #3 A, B SCOM/De Zeehond ’73 Rozenburg      
26-01-19              
02-02-19 Limietdriekamp deel 2 A, B, C ZOB’66 Oud-Beijerland      
09-02-19 Nationale Competitie #3 A, B ZOB’66 Papendrecht      
16-02-19 Minioren-Junioren #3 gev. min/jun De Devel/PCG Papendrecht      
23-02-19 NK Studenten studenten KNZB Rotterdam      
23-02-19 Voorjaarsvakantie            
02-03-19 Voorjaarsvakantie            
09-03-19 Regiocompetitie deel 3 A  Geul/ZOB’66/ZPB Papendrecht      
09-03-19 Minioren Jaargangfinale limiet LZ1886 Leiden      
15-03-19 Schoolzwemkampioenschap   ZOB’66 Oud-Beijerland      
16-03-19 Junioren-Jeugd-Senioren #4 A, B ZOB’66 Oud-Beijerland      
23-03-19 Nationale Competitie #4 A, B PCG Papendrecht      
30-03-19 Regiocompetitie deel 4 A  Geul/Numansdorp/Poseidon Papendrecht      
06-04-19 Driekamp SZZP deel 3 A, B, C ZPB Barendrecht      
06-04-19 Swim Cup #2 limiet KNZB Den Haag      
09-04-19 Nieuw talent wedstrijd deel 2 minioren ZOB’66 Oud-Beijerland      
13-04-19 Limietdriekamp deel 3 A, B, C De Geul/Schotejil Papendrecht      
13-04-19 Swim Cup #3 limiet KNZB Eindhoven      
20-04-19 Paas-/meivakantie            
27-04-19 Paas-/meivakantie / Koningsdag            
04-05-19 Paas-/meivakantie            
10-05-19 Uitje wedstrijdploeg iedereen ZOB’66        
11-05-19              
18-05-19 Regiokampioenschappen lange baan sessie 1+2 limiet    Den Haag      
19-05-19 Regiokampioenschappen lange baan sessie 3+4 limiet  ZOB’66 (sessie 4)  Den Haag      
25-05-19 Regiokampioenschappen lange baan sessie 5+6 limiet    Den Haag      
26-05-19 Regiokampioenschappen lange baan sessie 7+8 limiet    Den Haag      
01-06-19 Regio Minioren Finales dag 1 limiet    Den Haag      
02-06-19 Regio Minioren Finales dag 2 limiet    Dordrecht      
08-06-19              
15-06-19 NJJK limiet KNZB        
16-06-19 Regio B kampioenschappen (optioneel) limiet    Den Haag      
22-06-19 ONK limiet KNZB        
29-06-19 Doetse Kom Bokaal A, B, C PCG Giessenburg      
30-06-19 Minioren Jaargangfinale limiet   Dordrecht      
06-07-19  Hoeksche Waards Vooruitgangskampioenschap  A, B, C  ZOB’66  Oud-Beijerland      
13-07-19 Clubdag            
20-07-19 Start zomervakantie            

Kalender masters ZOB’66 seizoen 2018-2019

Datum Beschrijving Selectie Organisatie Plaats
15-09-18 Nationale Masters Club Meet masters AZC Alphen aan den Rijn
30-09-18 ROM 1 – Masters sprint masters De Geul Papendrecht
04-11-18 ROM 2 masters LZ 1886 Leiden
09-12-18 ROM 3 masters ZVVS Vlaardingen
26-01-19 ONMK korte baan masters SWOL 1894 Zwolle
17-02-19 ROM 4 (50m) masters MNC Dordrecht
31-03-19 ROM 5 masters De Devel Zwijndrecht
04-05-19 ONMK masters ZPC AMERSFOORT Amersfoort