Archive for juli, 2017

Jul
19

Kamperen: 2 september

Zaterdag/zondag 2 & 3 september gaan we kamperen bij camping Mookhoek. Bij goed weer gaan we er met de fiets naartoe. Om 13.30 uur verzamelen we voor de Boogerd. Tenten en spullen worden met auto’s vervoerd. Vanaf 14.00 uur kunnen we het kampeerterrein op. Zondag na het ontbijt gaan we weer naar huis. Je kunt er kanoen en s-avonds maken we een kampvuurtje. ZOB zorgt voor een partytent met tafels en stoelen om bij regen droog te zitten en verzorgt avondeten en ontbijt plus drinken.
Het ontbijt wordt wederom gesponsord door de Agrimarkt!!!!. De ZOBBERS die mee gaan moeten zelf voor overnachtings-tentjes en slaapzakken zorgen.
Het avondeten zal weer niet al te gezond zijn šŸ˜‰ Dus als je alleen van wortelen en komkommers houdt en niet van patat, graag zelf een bakje meenemen…..

De eigen bijdrag voor dit weekend is 15 euro per persoon, dit bedrag moet je cash afrekenen op zaterdag 2 september.

Uiteraard mag je zelf ook wat te snacken of te snoepen meenemen.

Houd dit bericht in de gaten, binnenkort plaatsen we alle aanmeldingen hieronder.

Nog niet aangemeld???????? Vul het formulier vandaag nog in

Jouw naam:

e-mail (verplicht):

06 nummer (voor whatsapp groep)(verplicht):

Ik heb een tent: janee
voor personen

Mijn vader/moeder/verzorger wil mee als begeleider janee

Naam + emailadres begeleider

Extra informatie (bv allergieƫn, medicijnen etc)

 

Al opgegeven:

Mart de Koning

Joris Troost

Lotte Kleinendorst

Esmeralda Elbers

Maud van der Burgh

Mirte Bongers
Lucas Bongers
Sven Brochard
Silvy Damen
Stijn Gulden
Thijs Gulden
Jens Brouwer
Tristan Stam
Emi Schipper
Luna Schipper
Ilse de Bruin
Loïs de Bruin
Lucièn Scheerhoorn
Laurens van Middelkoop
Roos van Haaff
Harmen Reemst
Lotte van der Maas
Chris de Boed
Daniël de Boed
daphne keijzer
Roan van Veen
Julia Stolk 
Jul
03

Beste tijden klassementen ’16-’17

  Beste tijden klassementen ZOB'66 – 2016-2017            
    50 rs 100 rs 50 ss 100 ss 50 vl 100 vl 50 vr 100 vr 100 ws totaal
  m. 1998 en eerder                    
1 Wendy de Bruin   1:13,71   1:20,34   1:11,71   1:02,12 1:11,60 5:59,48
2 Lindsey Dortland   1:20,42   1:31,61   1:30,44   1:09,15 1:21,77 6:53,39
3 Rebecca Evers   1:21,03   1:22,11   1:15,64   1:06,79   5:05,57
4 Nicky Deijl       1:24,58       1:04,70   2:29,28
5 Thirza Belder                   0:00,00
  m. 1999/2000                    
1 Almira Bekteshi   1:25,79   1:32,38   1:24,57   1:09,35 1:21,56 6:53,65
2 Esmee Brasser   1:19,18   1:40,90   1:27,69   1:10,45 1:21,39 6:59,61
3 Lotte Kleinendorst   1:32,44   1:38,77       1:21,10 1:29,30 6:01,61
  m. 2001/2002                    
1 Rozemarijn van Haaff   1:14,26   1:20,23 0:33,07     1:05,15 1:13,05 5:25,76
2 Enisa Bekteshi   1:26,61   1:34,74 0:38,92     1:10,72 1:23,87 6:14,86
3 Jacintha Boender   1:27,26   1:45,36 0:36,53     1:13,34 1:28,26 6:30,75
4 Indy Bronscheer   1:24,57   1:44,25 0:39,95     1:15,11 1:28,04 6:31,92
5 Branca van der Kolk   1:31,67   1:41,29 0:42,25     1:20,41 1:32,23 6:47,85
6 Kemangi Hijmans       1:49,16 0:40,79     1:22,96   3:52,91
  m. 2003/2004                    
1 Jet van Oudheusden   1:19,47   1:29,92 0:37,13     1:11,31 1:20,31 5:58,14
2 Lotte van der Maas   1:22,21   1:28,41 0:36,54     1:15,54 1:21,81 6:04,51
3 Ilse de Bruin   1:35,27   1:46,13 0:47,71     1:26,09 1:33,33 7:08,53
4 Esmeralda Elbers   1:36,67   1:55,71 0:43,14     1:21,34 1:36,29 7:13,15
5 Marjolein Gerlof   1:53,07   1:49,51 0:52,42     1:33,24 1:41,60 7:49,84
  m. 2005/2006                    
1 Emi Schipper 0:42,65   0:40,69   0:42,95   0:33,65   1:27,52 4:07,46
2 Daphne Keijzer 0:41,12   0:47,90   0:45,71   0:36,12   1:31,70 4:22,55
3 Silvy Damen 0:43,63   0:46,55   0:45,46   0:37,57   1:31,23 4:24,44
4 Maud van der Burgh 0:45,37   0:46,86   0:42,52   0:38,15   1:33,83 4:26,73
5 Quinty Kersten 0:45,54   0:52,90   0:42,04   0:36,03   1:40,72 4:37,23
6 Anna Melissant 0:47,38   0:51,05   0:47,40   0:39,58   1:53,09 4:58,50
7 Loïs de Bruin 0:47,33   0:58,44   0:50,77   0:45,46   1:56,88 5:18,88
8 Désila Alla 0:52,25   0:54,16   0:54,86   0:44,82   2:05,61 5:31,70
9 Julia Stolk 0:50,72   0:54,46   1:11,33   0:46,18   1:55,91 5:38,60
  m. 2007 en later                    
1 Judith Keijzer 0:48,03   0:56,75   0:46,74   0:42,58     3:14,10
2 Esther Keijzer 0:51,41   0:54,01   0:55,73   0:46,89     3:28,04
3 Bente Bekkens 0:57,57   0:58,72   1:03,97   0:43,81     3:44,07
4 Luna Schipper 0:50,67   0:55,58       0:44,02     2:30,27
5 Julia van den Boogert 0:59,83   1:00,52       0:56,07     2:56,42
  j. 1998 en eerder                    
1 Daan Siebenheller   1:04,92   1:13,41   1:01,52   0:58,11 1:04,89 5:22,85
2 Joey van der Valk   1:16,94   1:16,61   1:12,16   1:00,64 1:09,61 5:55,96
3 Ian van Mullem   1:13,53   1:21,82   1:13,92   1:03,41 1:12,09 6:04,77
4 Ingmar de Gelder   1:23,66   1:26,29   1:26,27   1:06,75 1:17,15 6:40,12
5 Dré Klaassen   1:37,28   1:34,66   1:39,50   1:29,17 1:39,59 8:00,20
6 Niels Meijer   1:10,30   1:13,09   1:09,37   0:58,58   4:31,34
7 Ferry Blangé   1:20,33   1:15,41   1:12,24   1:01,98   4:49,96
8 Harmen Reemst   1:13,79   1:19,26   1:21,80       3:54,85
  j. 1999/2000                    
1 Tristan Stam   1:07,72   1:12,29   1:15,30   0:59,56 1:07,62 5:42,49
  j. 2001/2002                    
1 Mart de Koning   1:11,99   1:16,56 0:29,96     1:02,07 1:09,18 5:09,76
2 Boaz Troost   1:14,30   1:16,25 0:33,20     1:02,28 1:11,57 5:17,60
3 Julian Mes   1:13,13   1:30,71 0:32,27     1:03,86 1:14,74 5:34,71
4 Joris Troost   1:16,73   1:27,68 0:34,49     1:07,34 1:16,82 5:43,06
5 Pim Munne   1:20,64   1:25,10 0:32,79     1:08,86 1:16,02 5:43,41
6 Chris de Boed   1:24,03   1:40,86 0:37,69     1:08,13 1:21,56 6:12,27
7 Stefan Leenheer   1:28,93   1:31,71 0:38,19     1:15,41 1:22,20 6:16,44
8 Jasper Gerlof   1:35,06   1:43,89 0:46,96     1:26,04 1:34,60 7:06,55
9 Joris Roelink   1:17,44   1:30,47 0:34,60     1:12,48   4:34,99
  j. 2003/2004                    
1 Christiaan van Es   1:31,79   1:35,15 0:33,90     1:07,81 1:19,03 6:07,68
2 Jesse Plomp   1:25,05   1:40,41 0:36,19     1:11,59 1:25,14 6:18,38
3 Sven Brochard   1:28,76   1:37,26 0:38,94     1:16,91 1:23,92 6:25,79
4 Jens Brouwer   1:28,55   1:48,07 0:43,25     1:19,00 1:27,10 6:45,97
5 Benjamin Boender   1:32,61   1:44,63 0:41,10     1:21,86 1:31,07 6:51,27
6 Ewout de Dobbelaar   1:35,71   1:43,26 0:44,70     1:18,11 1:30,77 6:52,55
7 Ruben Boet   1:43,21   1:40,11 0:43,77     1:25,50 1:34,85 7:07,44
8 Tim van Dijk   1:44,77   1:43,26 0:51,38     1:33,23 1:40,04 7:32,68
9 Michaël van Waart   1:42,93   2:00,06 0:53,81     1:28,73 1:39,75 7:45,28
  j. 2005/2006                    
1 Thijs Gulden 0:45,16   0:48,75   0:43,92   0:35,82   1:33,63 4:27,28
2 Milan van der Kolk 0:47,15   0:52,51   0:48,00   0:38,78   1:38,55 4:44,99
3 Daniël de Boed 0:48,85   0:53,12   0:45,63   0:36,63   1:41,26 4:45,49
4 Thomas Klaassen 0:47,10   0:52,34   0:47,06   0:36,80   1:49,51 4:52,81
5 Tavi de Gelder 0:48,51   0:52,82   0:49,99   0:40,79   1:53,23 5:05,34
6 Laurens van Middelkoop 0:56,59   0:59,78   1:01,90   0:53,52     3:51,79
7 Pieter-Bas Boekee         1:05,00   0:49,68     1:54,68
  j. 2007 en later                    
1 Rick Boender 0:46,55   0:50,93   0:48,29   0:41,80     3:07,57
2 Stijn Gulden 0:46,18   0:59,28   0:52,16   0:40,61     3:18,23
3 Lucas Bongers 0:51,48   0:55,28   1:08,08   0:45,95     3:40,79
4 Daniël Klaassen 0:58,16   0:58,72   1:02,85   0:49,78     3:49,51
5 Lucièn Scheerhoorn 1:00,65   1:02,90   1:18,25   0:55,43     4:17,23
6 Luuk van der Schoor 0:55,17   1:05,15       0:47,70     2:48,02
7 Duco de Gelder     1:03,68       0:58,86     2:02,54
8 Roan van Veen             0:49,42     0:49,42
Jul
03

Wederom gezellige clubdag!

Afgelopen zaterdag hebben we het seizoen afgesloten met een erg leuke clubdag. 's Middags had de activiteitencommissie spelletjes georganiseerd in het zwembad voor alle zwemmers en hun broertjes en zusjes. Vanaf 18:00 uur was er weer de bekende BBQ met intussen een jaarlijks terugkerend setje aan bakpersoneel. 

Namens het bestuur willen we iedereen bedanken die hieraan hebben bijgedragen!!!

Nu lekker genieten van de zomervakantie!